Producent mebli od 13 lat
Dostawa gratis - na wszystko
Ponad 5000 produktów w ofercie
Blog MarketMeblowy.pl
Najpopularniejsze artykuły
Zamawiasz, gdzie chcesz i kiedy chcesz, czyli kilka słów o dostawie mebli z naszego sklepu

Artykuł ten ma na celu uświadomić Ci, że ogrom walorów ma nie tylko – ogólnie rzecz ujmując – sprzedaż internetowa, ale też, że dostawa z Marketu Meblowego jest usługą wpisaną w standardy naszej firmy. Pozwolimy sobie uprzedzić fakty i zapewnić, że sposób dostawy jest tak samo akuratny, jak design i jakość produktów, które dla Ciebie kryją nasze magazyny.

Oto stoły, na których każda dekoracja wielkanocna będzie wyglądać znakomicie
Oto stoły, na których każda dekoracja wielkanocna będzie wyglądać znakomicie

Ptaki świergoczą za oknem, w powietrzu unosi się zapach rozkwitających kwiatów, po łące kica zając, a kury jakby chętniej niosą jajka. Czujesz to? Idą Święta! Tyle, co zrzuciłeś ciepły kożuszek po Pasterce, a tu już nadchodzi kolejny wyjątkowy czas w roku. I wiesz co? Nawet jeżeli – teoretycznie – pogoda za oknem wciąż nie sprzyja to Wielkanoc i tak się odbędzie! Możesz zatem śmiało rozpocząć przygotowania – zacznij od wyposażenia się w stosowne meble. Dzisiaj dowiesz się jaki stół idealny na rodzinne spotkanie i nie tylko wybrać.

Postaw na stół, który zachwyca możliwościami!

Każda okazja jest dobra ku temu, by spotkać się z rodziną – zwłaszcza z tą widzianą raczej sporadycznie. Odwiedziny seniorki rodu – babci Hani oraz cioci Leosi z wujem Stasiem, siostrą wuja Krysią i jej gromadką całkiem już dorosłych dzieci, które same przywiozą ze sobą swoje pociechy i ''drugie połówki'' wymaga konkretnych rozmiarów stołu. Jeżeli na co dzień wystarczają Wam trzy-cztery miejsca możesz postawić na stół z opcją rozłożenia.

Polecamy zwłaszcza minimalistyczny stół PRIMO idealny do wnętrz w stylu skandynawskim oraz w bardziej tradycyjnym formacie stół drewniany. Są to przykłady klasycznych stołów na czterech nogach. Taka ilość solidnych podpór blatu, który dźwiga często niemałe obciążenie, nie jest jednak regułą. W Markecie Meblowym znajdziesz ogrom propozycji stołów klasycznych oraz bardziej nietypowych, takich jak wykonany z jasnego drewna stół LAMINAT z fantazyjną nogą o kształcie litery X czy stół NORDI z drewnianym blatem oraz drewnianymi(!) nogami pomalowanymi na czarno tak, by sprawiały wrażenia wykonanych z metalu.

Wybierz stół, który pomieści wszystko i wszystkich!

Wiele osób to także wiele pyszności, które muszą pomieścić się na stole. I choć napracujesz się nad przygotowaniem posiłku (/ów) nie powinny one być najważniejszymi elementami ''dekoracji''. Dlatego zapomnij o irytującym usuwaniu fantastycznie skomponowanego przez Ciebie stroika. Obecne na stole przed wizytą gości ozdoby nie powinny być przekładane naprędce w dowolne miejsca — to właśnie drewniany zając czy kwiecisty stroik nadają klimat Wielkanocy kiełbasie i żurkowi. Wydaje się to śmieszne, jednak symbolika jest niezwykle ważna, zwłaszcza z perspektywy cioci, która teraz – na emeryturze – ma mnóstwo czasu na własnoręczne tworzenie różnistych różności (swoją drogą pewnie niejedno z jej arcydzieł gromadzisz w swoim domu i faux-pas byłoby nieumieszczenie co najmniej... WSZYSTKICH w centrum zainteresowania).

Skoro jesteśmy przy temacie świątecznych dekoracji, to ciężko wyobrazić sobie podejmowanie gości bez stosownej aranżacji nakrycia. Jednobarwna zielona serwetka przybrana bukszpanem czy też serweta z motywem jajeczno-koszyczkowym ułożona w mniej lub standardowy sposób obok talerza i sztućców pełni funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Wyznacza wielkość miejsca, jakie dedykujemy danej osobie. Tak, tak, zmierzamy do tego, że optymalnych rozmiarów stół to podstawa.

Sprawdź, czy z powodu stołu Święta nie zakończą się katastrofą!

Stół symbolizuje wiele, a w kontekście Wielkanocy naprawdę wiele. W końcu to przy stole odbyła się uwieczniona na obrazie da Vinci Ostatnia Wieczerza. W świeckim podejściu stół to w dużej mierze stabilność. Przenosi się to oczywiście nie tylko na trwałość mebla, lecz rezonuje na relacje rodzinne i gościnność, którą odczuwają odwiedzający ludzie. Nie mniej jednak niewybaczalnym przewinieniem byłoby lądowanie sałatki na odświętnej sukience babuni, kiedy to blat załamie się pod ciężarem potraw. Warto wobec tego korzystać z oferty sklepów, które proponują wysokiej jakości produkty. Wysokiej jakości stół – czyli jaki?

- wykonany z twardych surowców, takich jak drewno i metal;

- tworzony pod ścisłą kontrolą zespołu nadzorującego;

- zaprojektowany w przemyślany sposób;

- stworzony z dbałością także o design;


Jeżeli twoje plany świąteczne prezentują się w sposób taki, że to ty odwiedzisz bliskich i to w ich domu pałaszować będziesz kotlety, serniczek i jajka (mnóstwo jajek), więc nie potrzebujesz potężnego stołu, to i tak jako stały klient Marketu Meblowego masz już w swoich czterech ścianach mebel idealny. Teraz tylko pozostaje Ci wybrać stosowny obrus, zerwać bazie podczas wiosennego spaceru, wyjąć ''jajcarskie'' ozdoby z piwnicy (oczywiście te wykonane przez ciocię) i poczuć TEN KLIMAT naprawdę. Cudownych Świąt!

Archiwalne wpisy
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
do góry
regulamin sklepu internetowego

Oprogramowanie: Shoper.pl | Realizacja: Estimagroup

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl